Sestava: Kohoutová Barbora, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Hladká Dagmar, Podešvová Barbora, Myslikovjanová Adéla, Chovancová Iva, Kovářová Lucka, Jalůvková Kateřina,Bernatská Nikola Šenkeříková Dagmar

Střídaly:Chrbjátová Michaela, Maléřová Barbora

Kotouč Štramberk - Horní Bečva 3:2 (1:2)

Sestava: Šenkeříková Dagmar, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Hladká Dagmar, Skramuská Eliška, Jalůvková Kateřina, Růčková Tereza, Podešvová Barbora, Kovářová Lucka, Myslikovjanová Adéla, Hajdušková Natálie

Střídaly: Bernatská Nikola, Maléřová Barbora

Sestava: Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Hladká Dagmar, Růčková Tereza, Maléřová Adéla, Jalůvková Kateřina, Vašková Andrea, Podešvová Barbora, Solanská Veronika, Chovancová Iva

Střídaly: Bernatská Nikola, Chrbjátová Michaela

Horní Bečva : Stachovice 0:1 (0:0)

6.5.2015 19:31

Při druhém domácím zápase naše holky ukázaly divákům lepší fotbal, než tomu bylo posledně. Zápas byl na nerovném hřišti spíše o bojovnosti jak přesnosti. Holky se soupeřkám v tomto vyrovnaly. Na hřišti dominovaly obrany a šanci moc nebylo. Holky ukázaly pár pěkných akcí, ale pořád tomu chybí kvalita provedení. Pozitivní je pro holky, že už druhé poločasy zvládají mnohem lépe než na podzim. V tomto zápase mrzelo, že aspoň bod nezůstal doma. Holky by si ho zasloužily. V prvním poločase se hosté dostávali do šancí při rohových kopech a dorážkách, ale pozorná obrana vše zvládla. Naopak v útoku jsme si vypracovali taky pár standartních situací, ale bohužel se nepodařilo lépe zakončit.

Druhý poločas soupeřky přidaly a nastřelily postupně tyč a břevno naší branky. Holky spíše z brejků nedokázaly svoje příležitosti lépe vyřešit. A tak rozhodla jedna nepozornost v obraně. Při odkopu se míč hned dostal do vápna a hlavička Mičkové byla nechytatelná 0:1. Holky potom vyvinuly úsilí na vyrovnání, ale největší příležitost kdy unikla obraně Áďa se neujala. Poté přišel nápor při několika rozích, ale bohužel se nepodařilo vyrovnat.

Sestava: Kohoutová – Irena Vašutová, Chovancová, Myslikovjanová, Veronika Vašutová, Andrea Vašková, Podešvová, Hladká,                                 Šenkeříková, Ručková, Kovářová

Střídaly: Lucie Solanská, Veronika Solanská, Skramuská, Chrbjátová.

Fc Elseremo Brumov - Horní Bečva 6:0 (3:0)

6.5.2015 19:25

Holky se v Brumove neprosadily. Výsledek 0:6 je přijatelný. Zápas byl zkouškou pro obranu a ta obstála dobře ale chyby z neustáleho tlaku přišly. V prvním poločase po standardních situacích jsme inkasovali dvakrát. A chyba při zakřižovaní útočnice určila skóre pro první poločas 3:0 pro domácí.

Druhý poločas měl stejný průběh domácí nás tlačili ale góly přišly opět po standardních situacích. V závěru kdy už docházely síly se ještě prosadila nejlepší hračka domácích Sochorová a upravila na konečných 6:0. Holky zaslouží pochvalu za přístup v zápase a bojovnost.

Sestava: Adéla Myslikovjanová, Barča Podešvová, Veronika Vašutová, Tereza Růčková, Helena Skramuská, Lucie Kovářová,                                   Irena Vašutová, Natka Hajdušková, Dáša Šenkeříková, Iva Chovancová, Dagmar Hladká

Střídala: Míša Chrbjátová

Horní Bečva : Valašské Meziříčí 0:5 (0:3)

16.4.2015 15:56

Holky svůj první zápas na jaře prohrály, ale proti silnému soupeři si moc šancí nedávaly. Bohužel na těžkém terénu se nedařily základní fotbalové dovednosti. A soupeřky daly našim holkám lekci v pohybu i práci s míčem. Začátek zápasu byl pro naše holky krutý, hned třetí minuta a první gól střela z úhlu Rýdlové zapadla do sítě. Další závar před brankou vyústil v nešťastnou ruku v šestnáctce a následnou penaltu, kterou nekompromisně proměnila Vlčková. A nepovedený vstup do zápasu završila další nešťastná situace v šestnáctce a nedůraz holek včetně gólmanky a Pospíšilová dala v 17 min. na 3:0. Do poločasu se nám nepodařila žádná akce. Bohužel do přestávky přišel nešťastný souboj kdy Kateřina Jalůvková dostala loktem a má zlomený nos a bude chybět v následujících zápasech.

Do druhého poločasu přišly tři změny, ale zápas měl stejný průběh. Holkám se podařilo jen dvakrát postrašit obranu, ale zakončení nepřišlo. Holky bojovaly, snažily se, ale nakonec inkasovaly ještě dva góly. Utkání tak skončilo 0:5. Po utkání bylo zklamání znatelné, protože zimní příprava byla vydařená a čekal se lepší fotbal. Ale holky z Valmezu ukázaly, že jsou o třídu lepší a holky musí pořád pilně trénovat .

Sestava : Kohoutová Barbora – Kovářová Lucie, Šenkeříková Dagmar, Myslikovjanová Adéla, Veronika Vašutová, Vašková Andrea                          Jalůvková Kateřina, Podešvová Barbora, Růčková Tereza, Skramuská Eliška, Hajdušková Natálie

Střídaly: Chovancová Iva , Maléřová Barbora, Solanská Lucie, Chrbjátová Michaela

Horní Bečva - Nové Sady 1:9 (1:3)

23.10.2014 18:17

Hornobečvanské střely zakončily uplynulý víkend podzimní sezóny a s odehranými 8 zápasy mají jako nováčci krasné 3 body. Ale po překvapivém zápase Štramberka s Veřovicemi Horní Bečva přezimuje se skóre 6:44 na posledním místě tabulky. Teď Hornobečvanky zahajují zimní přípravu a 5 dubna přištího roku začne první kolo jarní sezóny, kde se utkají s vedoucím celkem Holešovských holek.

Sestava: Adéla Myslikovjanová, Irena Vašutová, Veronika Vašutová, Barča Podešvová, Lucka Kovářová, Dáša Šenkeříková,                                       Katka Jalůvková, Eliška Skramuská, Andrea Vašková, Natílie Hajdušková, Iva Chovancová

Střídaly: :Barča Maléřová, Tereza Růčková, Petra Jakešová, Sabina Balejíková

Lubina - Horní Bečva 2:0 (1:0)

15.10.2014 23:25

Na zápas holky odjížděly v 11 lidech. Samy holky věděly, že to bude velmi těžké utkání v základu navíc nastoupily holky, které ještě nikdy nehrály celý zápas. Každý počítal s velkým debaklem, ale po dvou smolných gólech skončil zápas výsledkem 2:0.

Zápas měl již od začátku jasného favorita domácí holky z Lubiny. Domácí zaměstnávaly naši obranu jednou akci za druhou. Byla jen otázka času, kdy se jim podaří vstřelit branku, ale naše obrana odolávala i se skvěle chytající brankářkou. Ve 12 minutě domácí zahrávaly roh, po souboji před bránou Horní Bečvy se odrazil míč k domácí hráčce, ta ho poslala do vápna a Lubina otevírá skóre 1:0. Holky se ale nevzdávaly a bránily dál a odolávaly tlaku domácích. Do poločasu již nepadl žádný gól, a tak poločas skončil 1:0.

Začal druhý poločas, ale nezačal jako ten první, holky začaly zmatkovat a chtěly být všude, a často zapomínaly na své hráčky, které pak měly spoustu času na centr nebo na střelu. V 75 minutě přišel druhý gól, kdy domácí hráčka se štěstím z lajny přehodila naši gólmanku 2:0. Domácí pak měli ještě šance, ale hlavička domácí hráčky skončila na břevně a zbytek pochytala dobře chytající Adéla Myslikovjanová.

Holky bych chtěl pochválit za bojovnost a nasazení, i když prohrály pouze po dvou smolných gólech. Holkám nemůžu nic vyčítat a jsem rád, že tenhle zápas nehodily za hlavu, a že to nevzdaly.

Sestava: Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Podešvová Barbora, Kovářová Lucie, Jalůvková Kateřina,                                 Šenkeříková Dagmar, Balejíková Sabina, Chrbjátová Michaela, Chovancová Iva, Fojtášková Jana

Horní Bečva - Štramberk 2:1 (1:0)

8.10.2014 18:06

Tento zápas byl pro holky zápas podzimu. Nakonec ho zvládly a připsaly si cenné vítězství. Nerodilo se sice lehce, jak si některé myslely, ale po bojovném výkonu nakonec potěšily početnou návštěvu, která zavítala na hřiště.

Od začátku byl zápas vyrovnaný, hostující hračky byly přesnější v kombinaci. Na našich holkách šla znát nervozita z důležitosti utkání. Ale postupem času se z toho dostaly a vytvářely si šance. Nejprve svůj první start v soutěži mohla ozdobit gólem Nikola Bernatská, kdy šla ze strany sama na bránu, ale neprostřelila g. Pak se do stejné šance dostala Eliška Skramuská po pěkné průnikové přihrávce ze středu, ale samostatné nájezdy zatím nevycházejí. Hostující hráčky zlobily rychlými průniky, ale co nezastavila Irena Vašutová to pochytala jistota v bráně Adéla Myslikovjanová. V utkání tak otevřely skóre naše holky, kdy po chybném odkopu gólmanky se míč dostal k Niky Bernatské a ta dalekonosnou střelu ze strany otevřela skóre. První start a první gól 1:0. Do poločasu už to byla hra mezi šestnáctkami.

Druhý poločas holky poslechly rady trenéra Hynka Bártka v kabině, že je třeba dát rychlý uklidňující druhý gól. To se povedlo Elišce Skramuské ta tentokrát průnik zakončila pěknou střelou přes gólmanku. Druhý poločas byl ještě více o bojovnosti a holky především ve středu hřiště hrály prim. Hostující hráčky pořád zlobily rychlýma průnikama, ale zkušenosti které holky posbíraly za ty předešlé zápasy se teď hodily. Jeden průnik sice neuhlídaly a štramberk snížil na 2:1, ale jinak závěr zápasu byl odehrán dobře bez výrazného tlaku hostujících hráček. A i naše holky mohly přidat pojistku. Šance totiž byly Eliška Skramuská mohla přidat druhý gól nestalo se. Také Kateřina Jalůvková mohla svůj výborný výkon ozdobit gólem, ale nevyužila průnik. Ale všechny holky hrály výborně a celkovým týmovým výkonem si zasloužily tři body.

Sestava: Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Chovancová Iva, Kovářová Lucie,Jalůvková Kateřina,                                         Šenkeříková Dagmar, Skramuská Eliška, Nikola Bernatská, Andrea Vašková, Podešvová Barbora

Střídaly: Tereza Růčková, Maléřová Barbora, Jakešová Petra, Hajdušková Natálie, Solanská Veronika

Foto ze zápasu:

Stachovice - Horní Bečva 5:1 (2:0)

29.9.2014 12:38

Tento zápas asi nejvíce ukázal rozdíl mezi amaterským fotbalem, který holky hrály a mistrovskými zápasy divizi žen. Stachovice hrály důrazný, silový fotbal s kterým se naše holky těžko vyrovnávaly. Dlouhé nakopávané míče dělaly naši obraně problémy. Držela nás opět gólmanka Adéla Myslikovjanová, která inkasovala až po nešťastné teči vlastní hráčky v 20 min. 1:0. Netrvalo dlouho a další závar před brankou naše holky neodkoply míč a dorážející hráčka měla lehký úkol dát gól. Asi od 30 min. se naše holky srovnaly se stylem soupeřek a z protiútoků si vytvářely šance. Eliška Skramuská s Barčou Maléřovou nedotáhly své akce k zakončení. Jednu stoprocentní jsme ale nevyužili. Byla to totiž penalta, Dáša Šenkeříková bohužel trefila jen břevno.

Druhý poločas měl stejný průběh nakopávané míče domácích a naše snaha z protiútoků snížit. To se málem povedlo ale samostatný nájezd Elišky Skramuské skončil v rukavicích domácí gólmanky a pravidlo nedáš dostaneš se opět ukázalo. Rozhodčí z následné proti akce pískl přísnou penaltu a domácí ji proměnili 3:0. Holky se nevzdávaly, bojovaly, ale po chybě u šestnáctky domácí daly uklidňující čtvrtý gól. Bohužel pak přišly postupně dvě nepříjemná zranění hlavy našich dvou hráček. A vypadalo to, že čestného gólu za se holky nedočkají, ale nakonec jedna pěkná akce z protiútoku vyšla a Katka Jalůvková křížnou střelou nedala gólmance šanci a korigovala výsledek na 4:1. V závěru ještě přišla druhá penalta a domácí hráčka se nemýlila a upravila na konečných 5:1.

Zápas na těžkém terénu stál holky hodně sil. Soupeř hrál jiným způsobem než se holky doposud setkaly a získané zkušenosti je určitě posunou opět o krůček dál.

Sestava: Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Chovancová Iva, Kovářová Lucie, Růčková Tereza,                                             Jalůvková Kateřina, Šenkeříková Dagmar, Skramuská Eliška, Solanská Lucie, Maléřová Barbora

Střídaly: Maléřová Adéla, Chrbjátová Míša, Vaňková Renata

Horní Bečva - Brumov 2:4 (2:1)

22.9.2014 15:45

Naše holky v druhém domácím představení hrály na hraně svých možností. Soupeřky byly jasný favorit, ale naše holky hrály zodpovědně a byly vidět i pěkné akce. Své tvořivé schopnosti ukázala naplno Dagmar Šenkeříková, která režírovala hru domácích.

Nejprve krásně uvolnila Elišku Skramuskou a ta výstavním angličanem otevřela skóre zápasu 1:0. Pěknější první gól v novodobé historii ženského fotbalu nemohl padnout. Hosté měli převahu a závary před brankou ale pozorná Adéla Myslikovjanová chytala znamenitě. Prostřelila ji až Škrabolová z 16 metrů pěknou střelou k tyči 1:1. Poté přišla chvíle Dagmar Šenkeříkové, která na vlastní polovině vzala balón a prošla až před brankářku, udělala ji kličku a dostala domácí opět do vedení. Opět to byl krásný gól. Poločas skončil 2:1.

Druhý poločas hostující hráčky převzaly iniciativu a dobývaly obranu domácích. Ta vydržela do 56 minuty. Poté se prosadila Sochorová a vyrovnala na 2:2. Bohužel tento gól nabudil jednu z nejlepších hráček na hřišti. A ta utkání nakonec rozhodla i třetím gólem z podobné akce z křídla. Naše holky v druhé půlce zlobily z proti útoků a dva mohly být gólové. Nejprve Eliška Skramuská šla sama na gólmanku ale neprostřelila ji a poté Katka Jalůvková stejným způsobem zakončila samostatný nájezd. Vyrovnání tak nepřišlo a hosté v poslední minutě přidali 4 gól střelou z dálky. Výkon našich holek byl na hranici možností. Góly které padly musely potěšit nejednoho fanouška a to že holky do poslední minuty bojovaly o svůj první bod bylo skvělé.

Sestava: Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Vašutová Veronika, Podešvová Barbora ©, Kovářová Lucie, Vašková Andrea,                                 Jalůvková Kateřina, Šenkeříková Dagmar, Solanská Veronika, Skramuská Eliška, Solanská Lucie

Střídaly: Maléřová Barbora, Maléřová Adéla, Růčková Tereza, Jakešová Petra, Chrbjátová Míša

Valašské Meziříčí - Horní Bečva 7:0 (5:0)

22.9.2014 15:42

Horní Bečva - Holešovské holky 0:9 (0:2)

22.9.2014 15:40

Veřovice - Horní Bečva 7:0 (3:0)

1.9.2014 19:51

První soutěžní zápas mají holky za sebou. Nervozita byla velká a přenesla se na hřiště.

První poločas byl v úvodu vyrovnaný ale v rozmezí 20 - 25 min holky udělaly dvě chyby, které domácí využily a uklidnily se a do poločasu přidaly ještě třetí gól. Naše holky měly šance z protiútoků, ale finalní řešení nebylo přesné.

Druhý poločas soupeřky využily našich odkopů od brány, které sbíraly a dostávaly se do šancí a čtyři takové proměnily. Naše holky měly šance opět z protiútoků a při jednom takovém Dáša Šenkeříková vybojovala penáltu. K balónu se postavila Eliška Skramuská, ale bohužel míč napálila do břevna. Holky tak musí čekat na první gól do dalšího zápasu.

Sestava: Chovancová Iva, Vašutová Verča, Vašutová Irča, Podešvová Barča, Kovářová Lucla, Jalůvková Kača, Solanská Verča,                                     Vašková Andy, Skramuská Eliška, Hajdušková Naty, Myslikovjanová Adéla, Šenkeříková Dáša, Chrbjátová Míša